Drodzy Kibice! Czasu do rozpoczęcia sezonu 2022/2023 coraz mniej. Nasz zespół, pod okiem trenera Krzysztofa Szubargi, szlifuje formę, by z jak największym impetem wkroczyć w rozgrywki Polskiej Ligi Koszykówki. Nikt z nas nie kryje ekscytacji budową nowej Arki, mamy nadzieję, iż podzielacie nasz entuzjazm. Przedstawiamy Wam zasady i opcje biletowe, jakie będą obowiązywać w trakcie nadchodzącego sezonu.

Cennik poszczególnych biletów prezentuje się następująco:
  • Bilet normalny - 30 złotych
  • Bilet ulgowy - 15 złotych
  • Bilet grupowy (powyżej 10 osób) - 20 złotych
Uwaga! W dniu meczu ceny biletów wzrosną o 5 złotych. Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 25. roku życia, posiadaczom Karty Gdynia Rodzinna oraz seniorom (rencistom i emerytom). Przy wejściu na mecz niezbędne będzie okazanie dowodu uprawniającego do nadania zniżki. Osoby niepełnosprawne wraz z jednym opiekunem - wstęp bezpłatny.

Gorąco zachęcamy Was do wstąpienia do Klubu Kibica. Dla uprzednio zweryfikowanych członków KK wstęp na halę będzie się wiązał z wydatkiem jedynie 10 złotych. Podobnie, jak w przypadku grup szkolnych czy klubów sportowych. Bilety te nie będą jednak dostępne online - zamówienia prosimy składać droga mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jednocześnie wciąż pracujemy nad poszerzeniem oferty biletowej, śledźcie nasze social media!

Przewidujemy dwa rodzaje karnetów: normalny (400 złotych) oraz ulgowy (200 złotych). Dzięki zakupowi całosezonowego nie będziecie musieli stać w kolejkach do kas biletowych. Karnet to także oszczędność pieniędzy.

Karnetowicze, którzy chcą już zarezerwować swe miejsca na przyszły sezon, powinni do końca sierpnia wysłać zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Informujemy również, że w dniu meczu kasy biletowe Polsat Plus Areny Gdynia będą otwarte.

W tym roku sprzedaż biletów i karnetów odbywać się będzie za pośrednictwem serwisu interticket.pl. Karnety można nabyć od 1 września, natomiast otwarta sprzedaż biletów na poszczególne spotkania żółto-niebieskich ruszy 5 września. Z kodem "NOWAARKA" wejściówki zakupicie z dodatkowym rabatem -15%. Zniżkę należy aktywować do 11 września.

Pierwszy domowy pojedynek stoczymy 16 października, gdy zmierzymy się z Polskim Cukrem Pszczółką Startem Lublin. Widzimy się w Polsat Plus Arenie Gdynia!