Prezent dla najbliższych? Tylko z Asseco Arką

Opublikowano: 6 grudnia 2019

Jak co roku masz rozterki związane z prezentem świątecznym dla najbliższych? Skarpety czy krawat? Takie dylematy nie są Ci obce? My mamy na nie antidotum! Podaruj pod choinkę dziesięciopak – voucher na dziesięć naszych meczów!


Każdy z nas choć raz stanął przed trudnym wyborem świątecznego prezentu. Co kupić, by było oryginalnie, a jednocześnie by ucieszyć obdarowanego. Skarpety lub krawat stały się utartym stereotypem i przyznaniem się do winy: „Nie wiem, co Ci kupić!”. Tymczasem wcale nie musi tak być. Niesiemy pomoc niezdecydowanym, ale przekonać chcemy też tych pewnych siebie.

Emocji kupić nie można, ale można kupić na nie wstęp! Te bowiem gwarantujemy na naszych meczach. Mamy dla Was i Waszych bliskich voucher, który bez wątpienia zmieści się pod choinką. Co w nim będzie? Aż dziesięć biletów na mecze Asseco Arki w specjalnej cenie 200 zł.

Później wystarczy tylko okazać voucher w kasie Gdynia Areny i cieszyć się emocjami na wybranych meczach Energa Basket Ligi. Nie czekaj ani minuty dłużej, bo święta tuż, tuż!

Voucher trafi do sprzedaży 11 grudnia i dostępny będzie w limitowanej liczbie 50 sztuk do 22 grudnia.