Olimp wspiera naszą drużynę

Opublikowano: 14 października 2020

Koszykarska, żółto-niebieska ekipa rośnie w siłę! Oto partnerem naszego klubu została firma produkująca odżywki sportowe – Olimp Sport Nutrition.


Wsparcie przez nowego partnera oznacza korzyści dla wszystkich kibiców. Od teraz zakupy w sklepie internetowym www.olimpsport.com/pl/ będą przyjemniejsze, bo tańsze! Używając kodu rabatowego o treści „jestesmyasseco” otrzymacie 10% zniżki na zakupy dostępnych tam produktów marki. Kod działa na wszystko – od odżywek po witaminę C.

– Sport zawodowy jest wpisany w DNA naszej firmy. Wiemy, jak ważna jest codzienna wytrwała i ciężka praca oraz ile znaczą wszystkie elementy dodatkowe, jak suplementacja, w drodze ku upragnionym celom. Cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z kolejnym czołowym polskim klubem sportowym. Będziemy kibicować koszykarzom Asseco Arka Gdynia i wierzymy, że przy wsparciu suplementów diety Olimp Sport Nutrition sięgną oni po najważniejsze cele – mówi Maciej Jaskot, Dyrektor Marketingu i Komunikacji Olimp Labs.

Marka znana od lat
Olimp Sport Nutrition to marka odżywek i produktów dedykowanych dla profesjonalnego sportu oraz aktywnych ludzi. Produkty wytwarzane są w warunkach farmaceutycznych i poddawane ścisłym kontrolom i badaniom. Olimp Sport Nutrition należy do Olimp Labs – polskiej firmy farmaceutycznej założonej w 1990 roku, która zatrudnia obecnie ponad 800 pracowników. Olimp Labs posiada w swoim portfolio 600 produktów, które dostarcza do 100 krajów na całym świecie.

Firma Olimp Labs powstała w 1990 roku i od samego początku przyświecał jej jeden cel — zapewnienie klientom lepszego komfortu życia, mocy zdrowia i witalności. Olimp Labs tworzy żywność przyszłości, leki, wyroby medyczne, żywność specjalnego medycznego przeznaczenia, produkty dla sportowców i ludzi o aktywnym stylu życia oraz suplementy diety najwyższej jakości. Firma jest europejskim liderem, kreując trendy w obszarze suplementacji i tworzeniu unikalnych formulacji zawierających innowacyjne składniki. W swojej ofercie posiada 600 produktów eksportowanych do ponad 100 krajów świata.

Fundamentem działań Olimp Labs są rodzinne wartości, przekładające się na atmosferę współpracy, wzajemne wsparcie, a także na zaangażowanie Pracowników i kompleksowe podejście do Klientów i potrzeb rynku. Każdy produkt stanowi efekt intensywnych prac badawczo-rozwojowych wynikających z połączenia wiedzy i doświadczenia ekspertów z zakresu żywienia i suplementacji. Wszystkie produkty są precyzyjnie badane w laboratoriach oraz bezpieczne. Każdego dnia testowane przez najlepszych sportowców na świecie cieszą się najlepszą opinią. Na podstawie milionów sprzedanych produktów można śmiało powiedzieć, że są sprawdzone i Konsumenci chętnie po nie wracają.

Firma posiada szereg certyfikatów świadczących o zachowaniu najwyższych standardów produkcji, między innymi międzynarodowy certyfikat GMP. Olimp Labs intensywnie się rozwija, nakłady w dotychczasowe i nowe inwestycje to łączna kwota ponad 500 mln zł. Na przestrzeni ostatnich lat firma zrealizowała projekt budowy jednego z najbardziej nowoczesnych w Europie Ośrodków Badawczo-Rozwojowych oraz Inteligentnego Centrum Logistycznego, dzięki któremu możliwa jest dokładna kontrola procesu dystrybucji wyrobów. To właśnie w siedzibie w Pustyni znajduje się unikalne narzędzie: Sztuczny Przewód Pokarmowy, jedyny taki w Polsce i jeden z dziewięciu na świecie. Dzięki niemu możliwe jest prowadzenie unikalnych badań nad zapobieganiem chorobom.