Nominacje do One Team Awards

Opublikowano: 4 lipca 2019

Z dumą informujemy, że Miasto Gdynia i Asseco Arka Gdynia pierwszy raz uczestniczący w organizowanym przez Euroleague Basketball programie społecznym One Team zostali nominowani do nagrody One Team Awards.


Zwycięzcy One Team Gold Program, One Team Silver Program oraz One Team Bronze Program zostaną ogłoszeni we wrześniu podczas corocznego spotkania One Team Annual Workshop.

Wśród finalistów, poza Asseco Arką Gdynia, znajdują się takie zespoły, jak Anadolu Efes Istanbul, AX Armani Exchange Olimpia Milan, FC Barcelona, Tofas Bursa oraz Unicaja Malaga.

W programie, w którym głównym partnerem klubu było Miasto Gdynia, wzięło udział 10 osób w wieku od 12 do 21 lat poruszających się na wózkach. Asseco Arka Gdynia zaangażowała w działania swoich sponsorów oraz młodych koszykarzy trenujących w drużynie U12, którzy przez cały sezon jako wolontariusze pomagali w prowadzeniu zajęć sportowych.

Jesteśmy dumni z sukcesu wspólnych starań i mamy nadzieję na kontynuację naszej pracy na rzecz społeczności w nadchodzącym sezonie.