Suzuki sponsorem tytularnym Arki

Opublikowano: 19 sierpnia 2022

Z przyjemnością informujemy, iż firma Suzuki Motor Poland od sezonu 2022/23 będzie sponsorem tytularnym naszej drużyny w rozgrywkach Polskiej Ligi Koszykówki.


Jest to nowy rozdział w historii naszego klubu, który miejmy nadzieję, dostarczy wielu pozytywnych emocji naszym kibicom, partnerom oraz mieszkańcom Gdyni. Początek sezonu zbliża się wielkimi krokami, a my nie możemy się doczekać pierwszego występu pod nową nazwą – Suzuki Arka Gdynia!

Japońska marka od lat aktywnie angażuje się w rozwój polskiego sportu. Sponsoruje polski boks olimpijski, cykl Suzuki Boxing Night, reprezentację koszykówki, Energa Basket Ligę, koszykarską 1 Ligę Mężczyzn, reprezentację szczypiornistów, PGNiG Superligę, piłkarską Fortuna 1 Liga, grających w Ekstraklasie piłkarzy Korony Kielce oraz piłkarki ręczne Suzuki Korona Handball Kielce.

Współpraca z marką Suzuki jest dla nas dużym wyróżnieniem. Chcielibyśmy podziękować firmie za zaufanie i wyrazić ogromną wdzięczność za możliwość dołączenia do sportowej rodziny Suzuki Motor Poland!