Dołącz do AMW Floty Gdynia!

Opublikowano: 4 lipca 2023

Szukasz koszykarskich wrażeń i chcesz sprawdzić się na tle zawodowców? Wraz z drużyną AMW Flota Gdynia zapraszamy do zgłoszeń na treningi naborowe, które odbędą się w dniach 14-15 lipca w Akademickim Centrum Sportu AMW w Gdyni.

AMW Flota Gdynia to zespół rywalizujący na poziomie 2. ligi, będący równocześnie zapleczem Suzuki Arki Gdynia. W przyszłym sezonie trenerem naszych rezerw będzie Bartosz Sarzało, który przez lata zbierał doświadczenie zarówno na ekstraklasowych parkietach, jak i ławce trenerskiej w Suzuki 1. Lidze. Od roku znajduje się w sztabie Arkowców, a wkrótce sprawdzi się w roli opiekuna AMW Floty. Nasze ogłoszenie kierujemy do zawodników z roczników 2007, a także starszych, którzy zasilą drużynę drugoligową oraz U19. Szansę zaprezentowania swoich umiejętności otrzymają wszyscy zainteresowani.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy biuro@arkagdyniakosz.pl, tytułem „trening naborowy 2023 – AMW Flota Gdynia”. Kandydatura powinna zawierać następujące dane: imię i nazwisko, wzrost, wagę, aktualny klub i doświadczenie zawodowe. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie aktualnych badań lekarskich.

Dokładny adres: Akademickie Centrum Sportu AMW, ulica Komandora Jana Grudzińskiego 1, 81-103, Gdynia. Dojazd możliwy liniami autobusowymi: K, X, 150, 197, 198, a także samochodem – parking na terenie kompleksu.

Liczymy na Waszą obecność!