Za nami żółto-niebieskie Mikołajki!

Opublikowano: 7 grudnia 2023

Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, z czym naszym najmłodszym kibicom kojarzy się grudzień – czas wyczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, których namiastką są obchodzone 6. dnia tego miesiąca Mikołajki. W środę nasi zawodnicy byli wyjątkowo zabiegani, rozegrali wymagający mecz w Orlen Basket Lidze, ale już następnego ranka wcielili się w świąteczne role.

Znakomicie przygotowaną halę Akademii Marynarki Wojennej odwiedzili uczniowie szkół podstawowych z Gdyni i Rumi (Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernieckiego w Pogórzu, Szkoła Podstawowa nr 48 w Gdyni, Szkoła Podstawowa nr 16 w Gdyni, Szkoła Podstawowa nr 8 w Rumi, Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Gdyni). Frekwencja dopisała, podobnie jak humory rozentuzjazmowanej młodzieży, która wyraźnie nie mogła się doczekać spotkania z koszykarzami żółto-niebieskich.

Poza całą drużyną Krajowej Grupy Spożywczej Arki Gdynia o uśmiechy dzieci zadbali również przedstawiciele Krajowej Grupy Spożywczej S.A. Każdy mógł skosztować przepysznych przekąsek przygotowanych przez tytularnego sponsora naszego Klubu. Nie zabrakło elementów wspólnej integracji z zawodnikami, a nad tanecznymi rytmami wydarzenia czuwały tancerki Cheerleaders Dance Team, które na co dzień występują podczas meczów na parkiecie Polsat Plus Areny Gdynia. Odwiedził nas nawet Święty Mikołaj!

Wspaniale spędzony czas w świąteczno-sportowej atmosferze dostarczył wszystkim uczestnikom żółto-niebieskich Mikołajek pozytywnych wrażeń. Dziękujemy za liczne przybycie, widzimy się za rok!